Tüm Ürünlerde Sepette %10 İndirim!

Hakkımızda

Sanatsal çerçeve ve kanvas tablo alanında güçlü üretim, stok ve tedarik alt yapısına sahip olan firmamız bu birikimlerini cercevelet.com ile internet ortamına taşımıştır.  İnternet üzerinden yağlı boya tablo ve kanvas tablo satışı uzun yıllardır uygulanan bir yöntemdir. Cercevelet.com olarak bu ticari faaliyete yeni bir soluk getirmek için inovatif özelliklerimiz ile faaliyetteyiz. 

Peki bu yeni özelliklerimiz neler ?

  • Cercevelet.com ile internet üzerinden kanvas tablo ve yağlı boya tablo satın alabilirsiniz.
  • Cercevelet.com'un Çerçeve Tasarla modülü ile satın almış olduğunuz tablonun asmak istediğiniz duvar renginde nasıl durduğunu yada hangi çerçevenin tablonuz için doğru olduğunu deneyebilirsiniz.
  • Dilerseniz resminizi Çerçeve Tasarla bölümünde seçmiş olduğunuz çerçeve ile çerçevelenmiş olarak satın alabilirsiniz. Online satış yapan web siteleri içerisinde en zengin sanatsal çerçeve seçeneğini cercevelet.com adresinde bulabilirsiniz.
  • Eğer bir puzzle severseniz, cercevelet.com tam size göre. Tamamladığnız puzzleınızı, puzzle halısı ile bize gönderip, Çerçeve Tasarla bölümünde beğenmiş olduğunuz çerçeve ile çerçevelenmiş olarak satın alabilirsiniz. 
  • Resminizi yada evraklarınızı bize iletip, çerçevelenmiş olarak adresinize teslim edilmesini sağlayabiliriz. 

 

Yükleniyor

Yükleniyor
Lütfen bekleyiniz!

Fotoğrafını Yükle

Fotoğrafını Sürükle Bırak
veya tıklayarak fotoğrafını seç.

Fotoğrafını Seç


Fotoğrafını Düzenle


Geri Bildirim Gönder

Çerçevelet deneyiminizi nasıl değerlendirirsiniz.